Cookie Consent by Free Privacy Policy website VidimVsetko.sk - Naše doplnkové služby

Naše doplnkové služby

Konfigurácia zariadení

takzvané “prvé spustenie”, tovar Vám pripravíme na použitie podľa Vaších požiadaviek. Po objednaní tejto služby Vás bude kontoktovať technik, s ktorým si preberiete rozsah nastavenia tovaru. Konfiguráciou od technika získate záruku, že všetok tovar v objednávke je kompatibilný a bude spolupracovať s jednotlivými komponentami tak ako má. Služba je spoplatnená a v rámci prvého spustenia získate aj bezplatnú polhodinu vzdialenej podpory cez TeamViewer.

Napríklad, pri kamerovom systéme namontujeme SD karty, nastavíme nahrávanie, vložíme pevný disk do nahrávacieho zariadenia, pridáme kamery, nastavíme najlepší možný obraz na kamerách, nastavíme sieť a podobne. Pri alarme nastavíme komunikáciu jednotlivých komponentov, nastavíme telefónne čísla, pomenujeme zóny a pod.

Vzdialená podpora (telefonická, TeamViewer)

Spoplatnená služba, kedy sa technik pripojí na vzdialený počítač a nastavuje vzdialene zakúpený tovar. Výhodou je, že technik vie nastaviť Vašu sieť, tak aby všetko fungovalo ako má. Taktiež vidíte jednotlivé zásahy technika u seba na monitore a takto sa viete naučiť zaobchádzať so systémom aj bez potreby čítania dokumentácie. Technici vedia podporu poskytnúť aj telefonicky, ale odporúčame pre rýchlosť a jednoduchosť podporu cez TeamViewer.

Servisná zmluva a správa zariadení

Ponúkame možnosť prenechať správu Vaších zariadení na naších vyškolených technikov. Servisná zmluva Vám zabezpečí bezproblémový chod zariadení a v prípade problémov Vás uprednostní pred ostatnými požiadavkami. Pre informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Montážne práce

Okrem eshopu disponujeme aj vlastným montážnym teamom technikov. Ak sa predsa len po nákupe tovaru cez náš eshop rozhodnete, že chcete zveriť montáž odborníkom, stačí sa nám ozvať. Montáž naceníme a po odsúhlasení naši technici vykonajú odbornú montáž systému priamo na Vašom objekte. Montážne práce vykonávame na území celej SR.

Návrh riešenia a projekčná činnosť

Navrhneme Vám správne riešenie na prvý pokus. Sme odborníci, problematike zabezpečenia a slaboprúdových zariadení sa venujeme roky.

Zápožička produktov

Máte to do nášho showroomu ďaleko? Nevadí, veríme, že kupovanie mačky vo vreci je už out a preto ponúkame možnosť zápožičky produktov. Odskúšajte si kameru priamo na mieste, to je najlepší test :) Pre zápožičku produktov kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Ak Vás niektorá z našich doplnkových služieb oslovila kontaktujte, prosím, naše obchodné oddelenie