Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Kamerový systém
Projekt ‐ Montáž ‐ Servis ‐ GDPR

Kamerový systém slúži na monitorovanie chráneného objektu, hlavne však pohybu osôb a vozidiel, sleduje iné objekty záujmu ako napríklad tovar v sklade, alebo opustené objekty na verejných priestranstvách a podobne. Záznam z kamerového sytému môže výrazne uľahčiť dokazovanie priestupkovej alebo trestnej činnosti.

Kamerový systém pozostáva z kamier, ktoré monitorujú daný priestor. Kamery sú prepojené káblom so záznamníkom (NVR), ktorý obsahuje dátové úložisko (HDD) kde sa obraz uchováva. Systém môžete ovládať jendoducho s myškou a minitorom, alebo mobinou appkou aj cez internet.
Sídlime v Bratislave. Montáže zabezpečovacích systémov realizujeme hlavne v Bratislavskom a Trnavskom kraji. V ostatných častiach SR (po dohode aj mimo SR) Vám radi zabezpečíme montáž našich produktov kvalifikovanou inštalačnou firmou z vášho regiónu.
Montáž kamerových systémov ponúkame pre rodinné domy, malé podniky ako sú obchody alebo menšie obchodné budovy, veľké výrobné a skladové haly, či bytové domy a bytovky. Nechýbajú ani verejné inštitúcie ako školy, škôlky či mestá a obce.
V našom tíme máme inžinierov a skúsených technikov a vieme Vám preto zabezpečiť čokoľvek.
V závislosti od objektu. Pri rodinných domoch je to zvyčajne 1 deň, maximálne dva. Vždy sa snažíme o časovú flexibilnosť a v prípade ak má zákazník požiadavku na víkendovú montáž lebo napríklad cez týžden nechce prevádzku zavrieť, vieme sa prispôsobiť a práce sa snažíme vždy dokončiť včas a v čo najrýchlejšom čase.
Áno. Všetky systémy, ktoré inštalujeme majú k dispozícii bezplatnú mobilnú aplikáciu priamo od výrobcu pre andorid aj iOS. Pre prezeranie v mobilnej appke je potrebné mať stabilné internetové pripojenie, inak už nie sú potrebné žiadne ďalšie nastavenie ani poplatky.
Vlastný pozemok a objekt môžete monitorovať úplne bez obáv a ďalších papierovačiek. Pri väčších, alebo zdieľaných objektoch ako napríklad bytové domy, výrobné priestory, predajne je potrebné mať vypracovanú dokumentáciu a priestory riadne označené. Aj s týmto Vám radi pomôžeme.

Blog
všetko, čo potrebujete vedieť

Naša práca nás baví, a preto sa s Vami vždy radi podelíme o všetky informácie, ktoré sme získali, o novinky v legislatíve, alebo s fotkami z úspešene realizovaných projektov, a čímkoľvek čo súvisi so zabezpečením.

Vybrané značky kamier

V našej ponuke nájdete systémy od vybraných výrobcov a značiek pôsobiacich na trhu.

Prečo Tiandy?

Našim zákazníkom odporúčame vždy značku Tiandy. Na základe mnohoročných skúseností sa Tiandy osvedčilo vysokou spoľahlivosťou. Značka Tiandy ponúka prehľadné portfólio kamier pre akékoľvek využitie. Či už rodinný dom alebo banku.

Presvedčte sa sami v našom showroome.